V obývacej izbe trávime väčšinu svojho voľného času, nech už to je s rodinou, priateľmi, alebo sami s dobrou knihou v ruke. Preto by sme sa pri jeho zariaďovaní mali zamerať aj na tie najmenšie detaily. Pomyselnou čerešničkou na torte je konferenčný stolík, ktorý je praktický a zároveň štýlový.

Štýlové konferenčné stolíky

Konferenčný stolík už dávno neslúži len k odkladaniu ovládača a pohára s vínom, ale stal sa z neho hravý a dizajnový prvok, ktorý udáva tón celej miestnosti. Preč sú tie časy, keď odkladací stolík zaberal príliš veľa miesta. Stále častejšie siahame po minimalistických kúskoch, ktoré pôsobia vzdušne a elegantne, sú vyrobené zo skla alebo mramoru, majú rozumne riešené úložné priestory alebo je ich vzhľad inšpirovaný retro štýlom. V obývačke sa môžete stretnúť aj s niekoľkými odkladacími stolíkmi tvoriacimi praktickú a dizajnovú sadu.

Výber stolíka si môžete zjednodušiť tým, že sa inšpirujete hodnotením používateľov na Heureke a ich obľúbenými produktami.

Keď menej je viac

Jednoduché tvary, tlmené tóny a multifunkčnosť – tak by sme mohli opísať konferenčné stolíky, ktoré sú inšpirované minimalizmom a do obývačky vnášajú pocit sviežosti. Obľúbenou voľbou je stolík s drôtenou konštrukciou a doskou z prírodnej dyhy, ktorý ponúka zaujímavo riešený úložný priestor pre deku, knihy alebo napríklad detské hračky.

Návrat do minulosti

Vneste do svojho bytu štýlovú pripomienku šesťdesiatych rokov minulého storočia s retro konferenčným stolíkom. Typické sú preňho laminátový materiál, šikmé nohy a oblúkové výrezy namiesto úchytiek. Jeho veľkou prednosťou je, že v sebe spája dizajn s praktickosťou, takže vám poskytne dostatok odkladacieho aj úložného priestoru.

Luxusný dotyk mramoru

Potrpíte si na nadčasovú eleganciu? Umiestnite do obývačky konferenčný stolík zhotovený z mramoru a urobte z neho hlavný dizajnový prvok celej miestnosti. Oceníte nielen prírodný pôvod materiálu, vďaka ktorému je každý stolík originálny, ale aj jeho nenáročnosť na údržbu.

Vyzerá stolík skutočne tak ako na obrázku? Poskytuje dostatok odkladacieho priestoru? Prečítajte si recenzie na Heureke a zistite, aký názor majú ľudia na konkrétny stolík na základe ich osobnej skúsenosti.