Aj keď sú Vianoce ešte ďaleko predo dvermi, výber vhodného vianočného osvetlenia by ste mali začať riešiť ešte skôr, ako na poslednú chvíľu. Vonkajšie, resp. exteriérové vianočné osvetlenie je najpopulárnejšie v Spojených štátoch amerických, no postupne si získava popularitu aj u nás. Vnútorné vianočné osvetlenie je súčasťou snáď každej domácnosti, veď čo by to boli za Vianoce bez blikajúcich svetielok a vianočných postavičiek? V dnešnej dobe využívajú tento spôsob vianočnej dekorácie tiež nákupné centrá, kde to každoročne doslova žiari vianočnou náladou, ktorá nás koniec koncov motivuje k nákup darčekov.

Aké farby zvoliť?

Vianočné osvetlenie si môžeme v dnešnej dobe zaobstarať v dvoch svetelných zdrojoch –žiarovky a LED. LED osvetlenie je síce o niečo drahšie, no ponúka širokú škálu výhod, ktoré určite oceníte. Za toto osvetlenie zaplatíte pomerne rovnako ako za klasické žiarovky, pričom má i dlhšiu životnosť. Investícia do LED osvetlenia sa z dlhodobého hľadiska teda jednoznačne vyplatí, keďže medzi ďalšie prednosti tohto osvetlenia patrí nulová poruchovosť, minimálna údržba a vysoká účinnosť. Vybrať si môžete z viacerých farebných prevedení, čiže je len na vás, či siahnete po klasickej bielej alebo vyskúšate teplejšie odtiene modrej, žltej či zelenej. Pri výbere vianočného osvetlenia či dekorácií vsaďte skôr na jednoduchosť a vyberte si prvky, ktoré budú v rovnakej farbe, resp. v dvoch farbách. To isté platí aj v prípade, ak vyberáte vianočné osvetlenie na stromček, veď v jednoduchosti je krása, no nie? Čo sa týka farebných kombinácií, hitom roka 2016 bude biela, zlatá, fialová či bledomodrá. Tak čo poviete, ktorej farbe dáte tento krát prednosť vy?

Výhodné ceny a široká ponuka sortimentu na jednom mieste!

Internetový obchod profisvietidlá.sk ponúka nielen interiérové či exteriérové vianočné osvetlenie, ale i ďalšie druhy svietidiel, ktoré sa hodia do každej domácnosti! Výhodné ceny, kvalitný sortiment, spokojní zákazníci a predĺžená záruka sú len niektoré z predností,  ktoré si zamilujete aj vy!

Autorské právo: mg7 / 123RF Reklamní fotografie