Interiérový dizajn na mieru
Interiérový dizajn na mieru

Každý sa chce cítiť dobre vo svojom vysnívanom útulnom domove, zariadenom v obľúbenom štýle. Kým niekto má konkrétnu, do detailu premyslenú predstavu, ako by to malo vyzerať, iný nevie, kde začať a netuší, po čom vlastne túži. Ak kreativita nie je vašou silnou stránkou a potrebujete pekne zariadiť váš interiér, možno vás zaujme návrh interiéru na mieru.

Bývanie snov sa môže stať realitou

Na to, aby sa z vášho bytu či domu stalo bývanie snov, nemusíte mať cit pre interiérový dizajn. Nezáleží na tom, či patríte medzi klasických alebo najnáročnejších zákazníkov, interiérové štúdio Ambiente vám ochotne pomôže vytvoriť harmonický a dokonale zladený priestor, s prihliadnutím na aktuálne i večné trendy.

Nejde len o suché rozmiestnenie a orientáciu nábytku. Miestnosť so štyrmi holými stenami, chladnou podlahou a starším vŕzgajúcim nábytkom vám neposkytne dostatočný komfort. Ak chcete bývať v pozitívnom prostredí, zariadenom do štýlu, ktorý je blízky vašej duši, budete potrebovať odborníka na dizajn.

Čaro spočíva v tom, že každý klient dostane originálny mood board vytvorený tak, aby bol výsledný projekt v súlade s jeho štýlom a aby odzrkadľoval jedinečnú atmosféru v priestore. Všetko vo vašej domácnosti by malo reprezentovať váš osobitý vkus, od nábytku cez luxusný koberec až po osvetlenie či najmenšie dekoračné prvky.

Štýlový nábytok pre váš domov

Roky skúseností a bystré oči vám pomôžu s výberom tých najvhodnejších kúskov pre vaše bývanie. Do úvahy sa, samozrejme, berie funkčnosť, účelnosť a estetický vzhľad. Ambiente má v ponuke luxusný nábytok do obývačky od popredných svetových výrobcov. Za zmienku stoja Ivano Redaelli, Rubelli Casa, Designers Guild, Pierre Frey, Jab Anstoetz a mnoho ďalších.

Už na prvý pohľad je zrejmé, že ide o jedinečné kúsky, aké len tak hocikde nenájdete. Na precízne zhotovenej sedačke s nadčasovým dizajnom a pečaťou originality by iste rád relaxoval nejeden milovník pôvabu, elegancie a luxusu. K tomu atypický konferenčný stolík a obývačka ako z katalógu je na svete. Profesionáli z Ambiente majú vycibrený zmysel pre detail, aby do seba zapadli všetky prvky – od najväčších až po najmenšie.

Pokiaľ na vymýšľanie návrhov nového interiéru nemáte čas alebo chuť, môžete sa obrátiť na dizajnové štúdio Ambiente.