Zistite, kedy je najlepší čas na prerábku obývačky

Najobľúbenejšou miestnosťou v každom domove je obývacia izba. Trávime v nej najviac času a často sa mení napríklad na detský kútik, hosťovskú izbu alebo pracovňu. No môže sa stať, že časom zatúžime po zmene a osviežení. Ak sa rozhodujete nad rekonštrukciou a zmenou v jednom, inšpirujte sa našimi radami.

Lámete si hlavu nad tým, kedy je najlepší čas na prerábku obývačky? V princípe platí, že jar a leto sú ideálne. Závisí to však aj od vašich individuálnych preferencií a okolností.

Okrem toho je tiež dôležité zvážiť časovú náročnosť samotných prerábacích prác. Ak plánujete veľké zmeny, ktoré vyžadujú viac času a práce, je vhodné zvoliť obdobie, kedy máte dostatok voľného času na ich dokončenie. Napríklad dlhší víkend alebo dovolenka, ktoré síce nevyužijete na oddych, ale budete sa môcť plne sústrediť na projekt novej obývačky.

Dôležitú úlohu pri akejkoľvek obnove zohráva nábytok, pri jeho výbere stavte na kvalitu a štýl, ktorý je vášmu domu alebo bytu najbližší. V ponuke e-shopu Estilofina nájdete všetko, čo potrebujete na vytvorenie novej a útulnej atmosféry vo vašej obývačke.

Praktická komoda do obývačky 

Komoda je vynikajúcim príkladom funkčného kusu nábytku, ktorý poskytuje dostatok úložného priestoru na usporiadanie dôležitých i nepotrebných vecí.

E-shop Estilofina ponúka široký výber komôd, či už preferujete moderný, minimalistický štýl alebo radšej tradičný a elegantný dizajn. Nebojte sa ani okázalejších až extravagantných kúskov, ktoré majú moc stať sa hlavným pútačom miestnosti.

Trendom roka 2023 sú nadčasové komody, v prevedení kov a sklo. Umiestniť do nich môžete napríklad štýlové poháre, knihy alebo čokoľvek iné, čo by ste chceli odprezentovať.

Drevená komoda do obývačky Xaviera - Estilofina
Drevená komoda do obývačky Xaviera – Estilofina

Rohová sedačka je trendy 

Ako priniesť do obývacej izby štýl a pohodlie? Jednoducho s rohovou sedačkou. Bez ohľadu na to, či si chcete len poležať pri sledovaní televízie, privítať priateľov alebo spraviť rodinnú oslavu, rohová sedačka je ideálnym miestom pre všetky príležitosti.

V e-shope Estilofina nájdete moderné a pohodlné rohové sedačky rôznych veľkostí, farieb a štýlov. Môžete si jednoducho a online vybrať takú, ktorá vyhovuje vašim preferenciám a priestoru. Ak máte väčšiu obývaciu izbu nebráňte sa veľkej rohovej sedačke, ktorú viete elegantne doplniť taburetkami.

Biela rohová sedačka Jamiya - Estilofina
Biela rohová sedačka Jamiya – Estilofina

Štýlové kreslo do obývačky

Doprajte si prvotriedne pohodlie s kreslom, ktoré sa bude vo vašej novej obývačke dokonale vynímať.

V e-shope Estilofina nájdete širokú škálu kožených, čalúnených či zamatových kresiel a leňošiek v rôznych dizajnoch či farebných variáciách. Siahnuť môžete po jednoduchých líniách, elegantných detailoch alebo koženej klasike na výrazných nožičkách.

Máte už predstavu o dispozičnom riešení, farebných tónoch a nábytku, ktorú chcete? Tak sa smelo pustite do rekonštrukcie.

Biele kreslo Maitho – Estilofina
Biele kreslo Maitho – Estilofina

V konečnom dôsledku najlepší čas na prerábku vašej obývačke je ten, ktorý vyhovuje vám a vašim potrebám. Nech už sa rozhodnete kedykoľvek začať, nezabudnite si pozrieť e-shop Estilofina, s ktorým získa vaša domácnosť  štýlový vzhľad.